Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7189
Stary 06.11.2011, 22:55
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to nie Maaskant jest głównym winowajcą wszystkiego, co ostatnio na nas spadło, ale ta niebezpieczna mieszanka piłkarzy, która została stworzona przez NIEPRZEMYŚLANĄ politykę transferową. Nie chodzi tylko o umiejętności, ale także o charaktery zawodników. To, że niektórzy nie mają jaj, wiemy już wszyscy. Podejrzewam, że mogą być także braki w kwestiach wstydu i rozumu.
Przypomina mi się jeden z pierwszych wywiadów z Basałajem, gdy ten stwierdził, że nie chce w Wiśle zawodników którzy mieliby tu zbyt długo zostawiać. No i charakterologicznie mamy takich właśnie kopaczy, którzy spinają się tylko kiedy mogą się wypromować i grają pod siebie - plus kilku emerytów.

Pamiętam też "sąd nad Małeckim". Następny w kolejce miał być Sobol (że nie podchodzi pod sektor pikników po meczu), ale w międzyczasie złapał kontuzję.

Głowacki, Baszczyński, Małecki, "Sobol" - takich piłkarzy zgodnie z wizją Basałaja nam nie potrzeba. Jednego tylko prezes nie zauważył - że jeśli nie ambicją, to trzeba przynajmniej wygrywać umiejętnościami piłkarskimi. No, ale przecież dobrzy piłkarze kosztują...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując