Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 06.11.2011, 22:50
Panie i Panowie, mam dość.

Nie obchodzi mnie mecz z Legią, wygrana z Lechem, .......ona liga europejska.
Nie obchodzi mnie kto jest trenerem a kto gra.

Obchodzą mnie dwa wyniki w sezonie.
Mecz Wisła-Cracovia i Cracovia-Wisła


Mam dość. Wygwizdać ich i jak ktoś zaintonuje 'czy wygrywasz czy nie' w strone TYCH pachołków w koszulkach naszego klubu to stracę w wiare w NAS KIBICÓW.
Odpowiedz cytując