|
Panie i Panowie, mam dość.
Nie obchodzi mnie mecz z Legią, wygrana z Lechem, .......ona liga europejska.
Nie obchodzi mnie kto jest trenerem a kto gra.
Obchodzą mnie dwa wyniki w sezonie.
Mecz Wisła-Cracovia i Cracovia-Wisła
Mam dość. Wygwizdać ich i jak ktoś zaintonuje 'czy wygrywasz czy nie' w strone TYCH pachołków w koszulkach naszego klubu to stracę w wiare w NAS KIBICÓW.
|