Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7187
Stary 06.11.2011, 22:48
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oczekuje,że ten człowiek w ciągu najbliższych 48 godzin wyleci z klubu. Nie dość,że słaby trener, pełno takich, to do tego kpi sobie z nas. Wypiedalaj, krótko i na temat. Idż prowadzić jakieś holenderskie badziwie.

Panie Cupiał,gdy czasami nie rozumiem Pana ruchów w Wiśle, tak tą przyjąłbym ze zrozumieniem i wyczekiwaniem.
Wielkim zawodem będzie dla mnie gdy ten facet będzie na ławce w meczu z Górnikiem. Ale z drugiej strony rozumiem,że poważny trener nie przyjdzie z dnia na dzień, tani nie jest, ani nie będzie negocjować,gdy prowadzi inny klub. No bo kim trzeba być aby negocjować z innym klubem będąć w dalszym ciągu trenerem?
Bana dla Tego Pana
Na tę godzinę Maskaant jest nadal trenerem Wisły i nie życzę sobie by tak o nim się wyrażano..."Wypierdalaj" to powinieneś sam sobie powiedzieć i wpieprzyć sobie dodatkowo Bana..

Od dawna się mówi na forum, by nie obrażać piłkarzy i trenerów...ale od dawna panuje tutaj czysta hipokryzja...A może się mylę?....
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Odpowiedz cytując