|
Jedno, proste pytanie, ktore juz zadawalem. Na jakiej podstawie opieraja niektorzy, ze z Maaskantem za pare miesiecy/lat bedzie dobra i silna druzyna i ta stabilizacja przyniesie efekt ? Bo jak ja analizuje kariere Maaskanta to on zadnych powazniejszych sukcesow nie osiagnal. Wiec po prostu sie zastanawiam, nie jako krytyk ani jego fan, dlaczego akurat w Wisle jego trenerski talent ma eksplodowac i poprowadzic ten klub do wielkich sukcesow ?
Bylbym pierwszym, ktory walczy o dlugofalowa prace trenera gdybym widzial, ze jego cv pelne jest sukcesow. Co logiczne przy umozliwieniu takiemu szkoleniowcowi spokojnej pracy moznaby miec nadzieje, ze powtorzy je rowniez w nowym miejscu pracy. Moze za 1 rok, moze za 2, a moze za 3.
Ostatnio edytowane przez nesta : 06.11.2011 o godz. 22:47.
|