Wyświetl pojedynczy post
ddii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7180
Stary 06.11.2011, 22:39
Na moje oko :

- dużo nieobecnych ( Mały , Melikson, Sobolewski
- obrona oprócz Jovanovica do wymiany
- z polskich trenerów najlepszy Zielinski (mimo,że za uszami cos ma ), na tą chwile zostawić RM
-jednak spróbowałbym zakupic Bitona

i narazie " chłopaki nie płaczą "

i tyle
Odpowiedz cytując