Na moje oko :
- dużo nieobecnych ( Mały , Melikson, Sobolewski
- obrona oprócz Jovanovica do wymiany
- z polskich trenerów najlepszy Zielinski (mimo,że za uszami cos ma ), na tą chwile zostawić RM
-jednak spróbowałbym zakupic Bitona
i narazie " chłopaki nie płaczą "
i tyle
