Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7179
Stary 06.11.2011, 22:38
Oczekuje,że ten człowiek w ciągu najbliższych 48 godzin wyleci z klubu. Nie dość,że słaby trener, pełno takich, to do tego kpi sobie z nas. Wypiedalaj, krótko i na temat. Idż prowadzić jakieś holenderskie badziwie.

Panie Cupiał,gdy czasami nie rozumiem Pana ruchów w Wiśle, tak tą przyjąłbym ze zrozumieniem i wyczekiwaniem.
Wielkim zawodem będzie dla mnie gdy ten facet będzie na ławce w meczu z Górnikiem. Ale z drugiej strony rozumiem,że poważny trener nie przyjdzie z dnia na dzień, tani nie jest, ani nie będzie negocjować,gdy prowadzi inny klub. No bo kim trzeba być aby negocjować z innym klubem będąć w dalszym ciągu trenerem?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.11.2011 o godz. 22:42.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując