węgorz2 napisał(a):

|
to pojedz do RZYMU ,MEDIOLANU LUB TURYNU tam zobaczysz światową jazde dopiero ,tak sie jezdzi jak ruch jest kilka krotnie wiekszy niz w KRAKOWIE ,nie wiem co cie dziwi pewnie trabili na ciebie jszcze czym sie im nie dziwie
|
Byłem mistrzu światowy

- takiego wieśniactwa nie widziałem.
węgorz2 napisał(a):

|
,nie wiem co cie dziwi pewnie trabili na ciebie jszcze czym sie im nie dziwie
|
