Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 06.11.2011, 22:37
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
to pojedz do RZYMU ,MEDIOLANU LUB TURYNU tam zobaczysz światową jazde dopiero ,tak sie jezdzi jak ruch jest kilka krotnie wiekszy niz w KRAKOWIE ,nie wiem co cie dziwi pewnie trabili na ciebie jszcze czym sie im nie dziwie
Byłem mistrzu światowy - takiego wieśniactwa nie widziałem.

węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
,nie wiem co cie dziwi pewnie trabili na ciebie jszcze czym sie im nie dziwie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując