[QUOTE=coni;1187596][QUOTE=MwMw;1187326]Jak trener sobie nie radzi to idzie do zwolnienia i tyle BO TO ON ODPOWIADA ZA TRANSFERY I ZA SKŁAD NA MECZ!!
Cytat:
Stan kupil takich pilkarzy, na jakch bylo nas stac, czyli wiekszosc za darmo tu przyszla, a nie takich jak Maaskant chcial.
|
Przykro mi stary ale jak czytam taką wypowiedź to mi się słabo robi. STAN kupił piłkarzy jakich CHCIAŁ!!!!
Dostał kwotę A na zakupy i ją spożytkował. Mógł kupić 100 piłkarzy za 3000 euro lub zakontraktować jednego za 300 000 euro i proszę przypadkiem nie mówić mi że to mało bo jakby po szukał dobrze to na pewno by je spożytkował jak należy.
Także proszę was wszystkich obrońców Holendrów używajcie racjonalnych argumentów, a nie sloganów.
Bo tak to nigdy nie będzie można ich rozliczyć bo zawsze mogą powiedzieć że mieli za mało pieniędzy.
Jak sam masz jakieś zaskurniaki i chcesz je zainwestować to robisz to z głową i sam za to odpowiadasz. A nie mówisz że miałeś za mało i to jest przyczyną porażki.