Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7172
Stary 06.11.2011, 22:18
Porazka boli, znów słaba gra... ale NIE JESTEM za zwolnieniem trenera... mamy kryzys teraz on musi z tym sobie poradzic i naprawic i tak gorzej juz nie bedzie...

I nadal wazniejsze sa wzmocnienia, szczególnie obrony!!

ps. Wracajac do wypowiedzi Maaskanta, sa rózne wersje...
ja wyczytałem takie:

- Moja przyszłość w Wiśle? Zapowiada się fantastycznie
Później jednak stracił nerwy i na pytanie: "jak się czuję jako trener Wisły, która przegrała przy Kałuży pierwszy raz od 27 lat" odpowiedział: - Przykro mi, ale to głupie pytanie.


po prostu powiedzial to z ironią..
Ostatnio edytowane przez Bartii : 06.11.2011 o godz. 22:21.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując