Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7171
Stary 06.11.2011, 22:15
Czyli co, mamy za słaby skład aby ograć ostatnią drużynę w lidze, która gromadzi 6 pkt w 12 meczach ? Skończcie .......ić.

Jak rok temu pisałem, że z Maaskanta jest żaden trener, to niektórzy mnie chcieli banować a teraz pierwsi go zwalniają.
90 % osób tutaj piszących ma zerowe pojęcie o piłce a robi z siebie wielkich znawców i fachowców. Nie wystarczy oglądać meczów, żeby się na tym znać. Tak samo jak nie wystarczy być z Holandii, żeby się znać na fachu trenerskim.
Jesteśmy w dupie. Im szybciej zwolnimy pana "nic się nie stało" tym lepiej.
Odpowiedz cytując