|
kogo z polskich trenerow?
Czesia Michniewicza? a moze Rafala Ulatowskiego, a moze jednak Jasia Urban, sympatyczny gosc ale nie daje sobie rady w zadnym klubie
polskich graczy co nie ktorzy chca? pewnie, mozna kupic
tylko ile zaplacimy za graczy z Polskiej ligi ktory zagral dobre pol sezonu w polskiej ekstraklasie? na dzien dobry milion euro
ilu bylo juz w polskiej ekstraklasie zawodnikow jednej rundy
juz w klubie kilku takich mielismy, Lobo,Gargula,Kwiek itd.
|