Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 06.11.2011, 22:07
Romuald napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26073

Dla tych co twierdzą,że obcokrajowcy mają gdzieś Wisłe.

Jovanovic najlepszy obok Wilka na boisku i poza.
Jeden Jovanovic wiosny nie czyni. Cała ta banda najemników grała w derbach to samo co w lidze czyli jedną wielką pytę.
Odpowiedz cytując