Baala:
Cytat:
|
Gościu może odpowiedziałbyś merytorycznie z czym sie nie zgadzasz? Robert kompletował tą obronę? Kompletował. Jak można się z tym nie zgadzać. Dodatkowo to jeśli zsumuje się pensje tych wszystkich obrońców których sprowadził Stan z Robertem to wyjdzie że to najdroższa obrona w Wiśle w Erze Cupiała...
|
Merytorycznie pisałem kilka razy w ostatnim czasie i z reguły posty te jako nie przystające do binarnego punktu widzenia, ale proszę bardzo wstawię jeden z nich.Wszystko co wtedy napisałem nie traci na ważności.Główna tresc podkreślona.
Smyrgu napisał(a):

nie wytluszczałbym gloryfikowania porazki w meczu ktorym nie mielismy praktycznie nic do powiedzenia...i przegranego zasluzenie i wysoko !
a ze jest to zgodne z przyjetą linią wcale do tego nie uprawnia , a jesli juz to prosilbym o wytluszczanie tych postów userów ktorych krytyka jest merytoryczna i uzsadniona to tyle...
|
W sposób oczywisty mijasz się z prawdą.Od gloryfikowania porażki do docenienia gry jest droga daleka jak stąd na księżyc, ale podejrzewam, że nieco bliższa niż od Twojego zaślepienia na potencjał naszej kadry do obiektywnego stanu rzeczy.
Mateusz91:
Cytat:
|
Wisła w erze BC nigdy nie przegrywała tylu meczów co teraz
|
Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że mając taki skład (na chwilę obecną) w przypadku przedstawicieli "polskiej myśli szkoleniowej" naszym jedynym pucharem na ten moment (przy dobrych wiatrach) byłby Puchar Polski.
Drozd:
Cytat:
|
pierwsza bramka to klasyczny przykład wytrenowanego schematu,
|
Problemem nie jest przygotowanie schematu a możliwosc wprowadzenia go w życie.Jak myślisz z kim taki schemat wprowadzic jest łatwiej - Z Johnsonem, Duffem i Dempsey'em czy może z Kirmem, Gargułą i Brudem?
Cytat:
|
trener nie ma dobrych zawodników? A kto przez rok kompletował obronę? Holendrzy, teraz niech odpowiadają za zawodników, których sprowadzili.
|
Ok, więc umówimy się na prostą rzecz.Dam Ci tysiąc złotych a Ty w zamian masz za to kupic samochód na chodzie najlepiej z klimatyzacją, ABS, wspomaganiem kierownicy i 2 poduszkami.Oczywiście jak tego nie zrobisz to będzie Twoja wina - przecież miałeś wolną rękę...
Baala:
Cytat:
|
Bronienie Maaskanta jest, wręcz momentami niesmaczne. W głowie mi się nie mieści jak można go bronić i to nazywając innych, którzy mają inne zdanie trollami po meczu gdzie dostaliśmy w czape i nic praktycznie nie mieliśmy do powiedzenia. Prawda jest brutalna, co z tego że z przodu coś tam graliśmy (ale nic wielkiego tak naprawdę) jak Fulham jakby zależał od tego ich awans, to by wbiłoby nam i 5 bramek. Jakby awansować dalej potrzebowali 6 to też by wbili, jakby musieli 7 to pewnie też.
|
Niesmacze jest krytykowanie go w oparciu o wyimaginowane fantazje nie przystające do obecnych realiów.
Natomiast powtarzanie tego absurdalnego stwierdzenia jest jeszcze bardziej niesmaczne.
qqq_b:
Cytat:
|
Druzyna gra gorzej niż przed jego przyjsciem, a sklad ma o niebo lepszy. Ściągnąć polskich zawodników+polskiego trenera i jazda.
|
Proponuję Bobo Kaczmarka ewentualnie Janka Urbana.Z naszym składem jeden i drugi jak przystało na polskich ratowników zrobili by co najmniej półfinał LE a drużyna grałaby jak z nut.