Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7165
Stary 06.11.2011, 22:00
Baala:
Cytat:
Gościu może odpowiedziałbyś merytorycznie z czym sie nie zgadzasz? Robert kompletował tą obronę? Kompletował. Jak można się z tym nie zgadzać. Dodatkowo to jeśli zsumuje się pensje tych wszystkich obrońców których sprowadził Stan z Robertem to wyjdzie że to najdroższa obrona w Wiśle w Erze Cupiała...
Merytorycznie pisałem kilka razy w ostatnim czasie i z reguły posty te jako nie przystające do binarnego punktu widzenia, ale proszę bardzo wstawię jeden z nich.Wszystko co wtedy napisałem nie traci na ważności.Główna tresc podkreślona.

Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
nie wytluszczałbym gloryfikowania porazki w meczu ktorym nie mielismy praktycznie nic do powiedzenia...i przegranego zasluzenie i wysoko !
a ze jest to zgodne z przyjetą linią wcale do tego nie uprawnia , a jesli juz to prosilbym o wytluszczanie tych postów userów ktorych krytyka jest merytoryczna i uzsadniona to tyle...
W sposób oczywisty mijasz się z prawdą.Od gloryfikowania porażki do docenienia gry jest droga daleka jak stąd na księżyc, ale podejrzewam, że nieco bliższa niż od Twojego zaślepienia na potencjał naszej kadry do obiektywnego stanu rzeczy.

Mateusz91:
Cytat:
Wisła w erze BC nigdy nie przegrywała tylu meczów co teraz
Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że mając taki skład (na chwilę obecną) w przypadku przedstawicieli "polskiej myśli szkoleniowej" naszym jedynym pucharem na ten moment (przy dobrych wiatrach) byłby Puchar Polski.

Drozd:
Cytat:
pierwsza bramka to klasyczny przykład wytrenowanego schematu,
Problemem nie jest przygotowanie schematu a możliwosc wprowadzenia go w życie.Jak myślisz z kim taki schemat wprowadzic jest łatwiej - Z Johnsonem, Duffem i Dempsey'em czy może z Kirmem, Gargułą i Brudem?

Cytat:
trener nie ma dobrych zawodników? A kto przez rok kompletował obronę? Holendrzy, teraz niech odpowiadają za zawodników, których sprowadzili.
Ok, więc umówimy się na prostą rzecz.Dam Ci tysiąc złotych a Ty w zamian masz za to kupic samochód na chodzie najlepiej z klimatyzacją, ABS, wspomaganiem kierownicy i 2 poduszkami.Oczywiście jak tego nie zrobisz to będzie Twoja wina - przecież miałeś wolną rękę...

Baala:
Cytat:
Bronienie Maaskanta jest, wręcz momentami niesmaczne. W głowie mi się nie mieści jak można go bronić i to nazywając innych, którzy mają inne zdanie trollami po meczu gdzie dostaliśmy w czape i nic praktycznie nie mieliśmy do powiedzenia. Prawda jest brutalna, co z tego że z przodu coś tam graliśmy (ale nic wielkiego tak naprawdę) jak Fulham jakby zależał od tego ich awans, to by wbiłoby nam i 5 bramek. Jakby awansować dalej potrzebowali 6 to też by wbili, jakby musieli 7 to pewnie też.
Niesmacze jest krytykowanie go w oparciu o wyimaginowane fantazje nie przystające do obecnych realiów.

Cytat:
On tę kadre kompletował.
Natomiast powtarzanie tego absurdalnego stwierdzenia jest jeszcze bardziej niesmaczne.

qqq_b:
Cytat:
Druzyna gra gorzej niż przed jego przyjsciem, a sklad ma o niebo lepszy. Ściągnąć polskich zawodników+polskiego trenera i jazda.
Proponuję Bobo Kaczmarka ewentualnie Janka Urbana.Z naszym składem jeden i drugi jak przystało na polskich ratowników zrobili by co najmniej półfinał LE a drużyna grałaby jak z nut.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 06.11.2011 o godz. 22:02.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując