|
Trener, który przegrywa derby z nieudacznikami z kałuży nie powinien dłużej trenować takiego klubu jakim jest Wisła. Mam nadzieje, że Bogusiowi Cupiałowi zależy jeszcze na Wiśle. A jeśli tak to będzie wiedział co zrobić. Bo na dymisje tego pajaca z Holandii jak widać i słychać nie ma co liczyć.
|