Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7161
Stary 06.11.2011, 21:28
Trener, który przegrywa derby z nieudacznikami z kałuży nie powinien dłużej trenować takiego klubu jakim jest Wisła. Mam nadzieje, że Bogusiowi Cupiałowi zależy jeszcze na Wiśle. A jeśli tak to będzie wiedział co zrobić. Bo na dymisje tego pajaca z Holandii jak widać i słychać nie ma co liczyć.
Odpowiedz cytując