Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
11234
06.11.2011, 21:24
ja widzę kilku piłkarzy prawdopodobnie do wyciągnięcia
- Adrian Błąd (Wypożyczony do Zawiszy z Zagłebia)
- Powrót Chrapek , Burliga , Nalepa
- Głowacki
- Dudu
- Celeban
- Świerczok (chodz ostatnio staje się "gwiazdorem)
i dziękuje !
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ