Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11234
Stary 06.11.2011, 21:24
ja widzę kilku piłkarzy prawdopodobnie do wyciągnięcia

- Adrian Błąd (Wypożyczony do Zawiszy z Zagłebia)
- Powrót Chrapek , Burliga , Nalepa
- Głowacki
- Dudu
- Celeban
- Świerczok (chodz ostatnio staje się "gwiazdorem)
i dziękuje !
Odpowiedz cytując