Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7160
Stary 06.11.2011, 21:23
Robercie, kończ Waść wstydu sobie i nam oszczędź.
Mam nadzieję, że jutro przeczytam news oznajmiający zwolnienie RM. Są dwa tygodnie przerwy w sam raz na zmianę trenera, jeśli nie chcemy w grudniu tracić do leadera min. 12 punktów. dalsza jego praca u nas skutkować może na wiosnę miejscem w tabeli w okolicach 10 pozycji. Naprawdę wystarczy, jego praca nie wiem czy nie jest gorsza od sławnej polskiej myśli szkoleniowej.
Odpowiedz cytując