Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7159
Stary 06.11.2011, 21:21
Ja mimo wszystko dałbym szansę Robertowi Maaskantowi.
Po pierwsze nie możemy działać pod wpływem emocji , w dodatku skrajnych. To nie jego wina,że Wisła marnowała dziś setki,bo marnowała i to bardzo :( Musi przede wszystkim poprawić stałe fragmenty i to zrobi, bo to nie może dłużej trwać.
Niedługo do składu wrócą najlepsi : Melikson , Sobol , Mały . Będzie tylko lepiej ! Zespół,który ograł Litex 3 sierpnia nie mógł tak po prostu zapomnieć jak się gra ! W takiej dyspozycji jak wtedy jesteśmy w stanie pojechać każdego w tej lidze kilkoma bramkami i spokojnie moglibyśmy bić się o wyjście z grupy LE. Głowy do góry , po burzy słońce wychodzi zza chmur !
Więcej optymizmu kur.wa , bo my - Wisła Kraków na sukces jesteśmy tak czy siak skazani .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując