Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7158
Stary 06.11.2011, 21:19
W tym roku liga kończy się wcześniej niż zwykle, przerwa jest dłuższa. O ile normalnie zmiana trenera po sezonie jest trudna, bo ma bardzo mało czasu na ogarnięcie zastanego burdelu to akurat w 2012 jest nieco więcej czasu.
Więc nic lepszego się chyba nie wymyśli jak tylko zostawić Maaskanta do końca kontraktu a od zimy szukać kogoś nowego.
Poza tym taka opcja pokazuje również, że jesteśmy jakimś tam cywilizowanym klubem, który respektuje umowy itd. Dla sensownego trenera z zachodu to może mieć znaczenie.
W tej chwili z pieniędzmi jakimi dysponuje klub to nikt lepszy tutaj nie przyjdzie.
Obawiam się tylko żeby tym nowym nie był Franiu "Maturzysta" Smuda, pogoniony z reprezentacji po Euro...
Z nim to Cupiał może się dogadać już wcześniej. Tyle że byłoby to chyba jednoznaczne z decyzją o nieprzedłużaniu kontraktu ze Stanem.
Nic, pożyjemy, zobaczymy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując