thechris napisał(a):

|
Ruch lepszy bo ma lepszych piłkarzy. Jeśli masz wątpliwości - spójrz na tabelę.
|
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Mamy ZNACZNIE lepszych kopaczy niż Ruch, ale nie mamy zespołu i trenera. Każdy z naszych "piłkarzy" grał już DUŻO, DUŻO lepiej niż obecnie (w naszym klubie czy też gdzie indziej). Kadra jest nieprzygotowana do sezonu motorycznie, taktycznie (brak wypracowanych schematów, itd.) a także motywacyjnie. Niestety Robert jest słabym trenerem co udowadnia w każdym kolejnym meczu - tak słabo i chaotycznie grającego zespołu to dawno nie widziałem (może dlatego, że nie ogładam innych niż Wisły meczów naszej "Ekstaklasy").