Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7146
Stary 06.11.2011, 21:08
Cytat:
Co Pan myśli o swojej przyszłości w Wiśle po tym przegranym meczu derbowym?
- Myślę, że będzie fantastyczna. Ma trwać jeszcze trzy lata.
i bardzo dobrze odpowiedział!

ale niektórzy woleliby smętne "decyzja należy do właściciela/RN", "jesteśmy w trudnej sytuacji", "nie potrafię"

to jest TRENER, a nie płaczek!
Odpowiedz cytując