Cytat:
Co Pan myśli o swojej przyszłości w Wiśle po tym przegranym meczu derbowym?
- Myślę, że będzie fantastyczna. Ma trwać jeszcze trzy lata.
|
i bardzo dobrze odpowiedział!
ale niektórzy woleliby smętne "decyzja należy do właściciela/RN", "jesteśmy w trudnej sytuacji", "nie potrafię"
to jest TRENER, a nie płaczek!