Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7145
Stary 06.11.2011, 21:07
W Kambodży właśnie wyrzucili trenera z wicemistrza tamtejsze ligi. Weźmy jego. Ja dam stówkę na jego zatrudnienie i co miesiąc dychę na pensję, (Wy się też dorzucicie mam nadzieję). Jakby mu po miesiącu pracy nie szło i Wisła nadal grała słabo, albo nie daj Boże słabiej, to go wylejemy na zbity pysk i poszukamy kogoś w Wietnamie, .....albo Ugandzie.
Ostatnio edytowane przez libero : 06.11.2011 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując