Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 06.11.2011, 21:06
Ekipa w większości mocno przepłaconych graczy, nie wiedząca co ma grać (albo nie potrafiąca) - tak czy tak to z kolei kamyczek do ogródka trenera.
Z tych co dzisiaj zagrali - Pareiko, Wilk (za ambicję), Jovanovic, Iliev - (parę akcji+potencjał), Biton - (kilkakrotnie w tym sezonie pokazał, że się nadaje), a reszta - wyp.. - nie ma umiejętności ani/i serca do gry w mistrzowskiej Wiśle to dojcie inny klub. Koniec tolerancji dla takiej ch.jówki!
Odpowiedz cytując