Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
Od: 07.2008
Offline
#
51850
06.11.2011, 21:05
kot
napisał(a):
Ja mam po jednym pytaniu
do Valckxa
-
czy zaproponowałby w PSV takiego piłkarza, jak Branco
do Cupiała
-
czy Wisła może jeszcze na niego liczyć
Co do Valckxa to chyba normalne, ze nie skoro tam maja duzo wieksze pole manewru....
Ale u nas jest jak jest wiec dostalismy takiego Serga...
Przypomnij sobie czym bylismy bez Cupiala?
Glova91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Glova91
Znajdź inne posty napisane przez Glova91