Romuald napisał(a):

Wywalić Maaskanta i jutro z Urbanem podpisać do końca rundy kontrakt!!
Lepszu Urban który daje nadzieje niz maaskant który stacza Wisłe i bredzi na konferencjach.
|

sezonu
Urban wtopi dwa mecze i zremisuje jeden i będziesz chciał go wymienić na kogokolwiek