Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7137
Stary 06.11.2011, 20:59
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale trzeba niestety założyć, że ten sezon idzie na straty.
Jest jeszcze Puchar Polski. To może być jedyna szansa na załapanie się do LE za rok. Pytanie czy z Tulipanem jesteśmy wygrać... cokolwiek? W lidze cóż, trzeba trzymać kciuki za Śląsk. Również 25.11.2011.
Odpowiedz cytując