flamengista napisał(a):

|
Ale trzeba niestety założyć, że ten sezon idzie na straty.
|
Jest jeszcze Puchar Polski. To może być jedyna szansa na załapanie się do LE za rok. Pytanie czy z Tulipanem jesteśmy wygrać... cokolwiek? W lidze cóż, trzeba trzymać kciuki za Śląsk. Również 25.11.2011.