Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7128
Stary 06.11.2011, 20:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
EDIT: Tak, jaasne. Dostał zajebistych obrońców, mamy szeroką ławkę którą - z powodu kontuzji - teraz gramy. Nie wstyd Ci pisać takie pierdoły? Tak na serio - oglądałeś te kaleki nie raz i piszesz coś w tym stylu? No to wybacz, ale koronnym argumentem przeciw Petrescu było to, że ściągnęli mu Vargę i jakichś Australijczyków. IDENTYCZNE ARGUMENTY.
ADHD.
A kto sprowadzał Jaliensa, wielokrotnie mówiąc że to będzie/jest najlepszy obrońca w Wiśle i że od niego ustala skład?
Kto sprowadzał Lameya, twierdząc że ten jest lepszy w każdym elemencie gry od Cikosa?
Kto kupował Chaveza walcząc o niego chyba z miesiąc?
Kto sprowadzał Diaza jako lewego obrońce mimo że on nawet w Wiśle na lewej to za często nie grał za Skorży, mając w kadrze zaledwie lewonożnego pomocnika który grał w obronie. Można choćby Dudu ściągnąć który miał najwięcej asyst w tamtym sezonie z całej ligi.
No chyba że Stan robił to wszystko za plecami Roberta...
Odpowiedz cytując