Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7122
Stary 06.11.2011, 20:37
Nasz książe w tarapatach. Oczywiście zawsze można go zwolnić, tylko co to da? Mnie akurat jego robota w Wiśle się podoba. Kiedyś do ManCity przyszedł Mancini. Dostał furmanke petrodolarów, ale i tak potrzebował kilku lat żeby zrobić machine do wygrywania. Więc proponuję troche wyluzować...
Ostatnio edytowane przez czesiu : 06.11.2011 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując