|
Nasz książe w tarapatach. Oczywiście zawsze można go zwolnić, tylko co to da? Mnie akurat jego robota w Wiśle się podoba. Kiedyś do ManCity przyszedł Mancini. Dostał furmanke petrodolarów, ale i tak potrzebował kilku lat żeby zrobić machine do wygrywania. Więc proponuję troche wyluzować...
Ostatnio edytowane przez czesiu : 06.11.2011 o godz. 20:39.
|