Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 06.11.2011, 20:34
baton napisał(a):Wyświetl post
Jakie opony polecicie na zime ? 205/60/16

Glownie jazda w miescie, czasem wypad poza miasto
średnia klasa ale napewno lepsze od DEBIC to KLEBERY dobre i solidne zimowki ,najtaniej na gieldzie samochodowej pochodz troszku a moze znajdziesz za 295 za sztuke pozdro
Odpowiedz cytując