baton napisał(a):

Jakie opony polecicie na zime ? 205/60/16
Glownie jazda w miescie, czasem wypad poza miasto
|
średnia klasa ale napewno lepsze od DEBIC to KLEBERY dobre i solidne zimowki ,najtaniej na gieldzie samochodowej pochodz troszku a moze znajdziesz za 295 za sztuke pozdro