flamengista napisał(a):

|
Ja po prostu rzucam propozycję. Jak masz lepszą to dawaj, chętnie podyskutuję.
|
A rzucaj sobie propozycje. Może być Fornalik, może być Motyka, może być nawet Kapka. Ale wszystko to ma się nijak do rzeczywistości.
Ja propozycji nie mam. Jeżeli będziemy wymieniać trenera co rok, to dobrze nigdy nie będzie. A będziemy, bo żaden nie wygra wszystkiego. Nie przy naszym budżecie, nie przy takim zarządzaniu klubem.
Opcja "Teraz Polska"? Bawcie się w takie spekulacje sami. Tego samego Fornalika będziesz chciał wy.......ić po trzech przegranych meczach. Tak to jest jak się myśli trzy mecze naprzód, a pamięta sześć wstecz.