Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7120
Stary 06.11.2011, 20:33
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ja po prostu rzucam propozycję. Jak masz lepszą to dawaj, chętnie podyskutuję.


A rzucaj sobie propozycje. Może być Fornalik, może być Motyka, może być nawet Kapka. Ale wszystko to ma się nijak do rzeczywistości.

Ja propozycji nie mam. Jeżeli będziemy wymieniać trenera co rok, to dobrze nigdy nie będzie. A będziemy, bo żaden nie wygra wszystkiego. Nie przy naszym budżecie, nie przy takim zarządzaniu klubem.

Opcja "Teraz Polska"? Bawcie się w takie spekulacje sami. Tego samego Fornalika będziesz chciał wy.......ić po trzech przegranych meczach. Tak to jest jak się myśli trzy mecze naprzód, a pamięta sześć wstecz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.11.2011 o godz. 20:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując