Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7116
Stary 06.11.2011, 20:32
Hahhaha! Fornalik Orest!! Kuzwa!! pozwalnialismy juz kazdego! Na Wisle nie ma trenera! Byl juz kazdy i gramy to co jest. Dlaczego> Bo zwalniamy kazdego! Wg mnie zabraklo Wisle dzisiaj odrobiny szcescia. Sytuacje byly ale obronca, bramkarz itd. Pamietam Real z zeszlego roku i pamietam co im zabraklo W tym roku jakos graja a Mourinho nikt nie zwalnial. Choc taki klub jak Real to powinien co roku wygrywac....
Odpowiedz cytując