Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7115
Stary 06.11.2011, 20:31
Dobrze by było jakby został Stachu po tym jak już wy/pie/rdo/lą Roba. Stachu to jest facet z głową nie od parady. Jakby dostał fundusze to przypuszczam ,że znalazłby dobrego trenera na miarę naszych aspiracji.
Odpowiedz cytując