Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7113
Stary 06.11.2011, 20:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.

Ale jak zwykle - ADHD.
Kirm już grał lepiej. Podobnie jak wszyscy inni piłkarze. Obserwujemy zjazd formy z jednej strony, brak zaangażowania i walki z drugiej strony. Czyja to wina?

Opcja Fornalik czy inny polski trener jest zła. Powtórzę - jeśli to prawda ze zwolnieniem teraz Maaskanta, to jest to błąd. Wielbłąd. Powinni najpierw znaleźć kogoś dobrego, doświadczonego i z sukcesami, a potem zwalniać.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując