wolfy napisał(a):

Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.
Ale jak zwykle - ADHD.
|
Kirm już grał lepiej. Podobnie jak wszyscy inni piłkarze. Obserwujemy zjazd formy z jednej strony, brak zaangażowania i walki z drugiej strony. Czyja to wina?
Opcja Fornalik czy inny polski trener jest zła. Powtórzę - jeśli to prawda ze zwolnieniem
teraz Maaskanta, to jest to błąd. Wielbłąd. Powinni najpierw znaleźć kogoś dobrego, doświadczonego i z sukcesami, a potem zwalniać.