|
niestety u nas bedzie jak zwykle - wywala Maskanta, zatrudnia kogos tam, ten ktos zdobedzie mistrza w tym sezonie albo za rok. potem wpierdul w pucharach, nedza w lidze i wypad.
wszystko przez to, ze jak zwykle zmienimy tylko trenera. Cupial nie pogoni tych nieudacznikow z RN, nie zainwestuje w baze treningowa czy szkolke pilkarska. bedzie tak samo jak do tej pory i sama zmiana trenera niewiele na dluzsza mete da.
|