|
Na początek chciałbym pochwalić:
Cezarego Wilka.
Gdyby wszyscy włożyli tyle serca w grę co on ...
I to pokazuje jak kończy się przesada w zatrudnianiu "profesjonalistów", którzy jak słusznie zauważył komentator c+ "nie czują derbów" ....
A propos: wczoraj widziałem jak grał Burliga. Niech wraca.
Mączyński też.
Wilk. Melikson, Małecki, Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Biton
+ dwa zakupy stoper+ pomocnik ... i
po mistrzostwach europy trzeba budować od nowa ... prawie
Nie chciałbym widzieć w następnych meczach Kirma.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|