Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 06.11.2011, 20:27
Na początek chciałbym pochwalić:
Cezarego Wilka.
Gdyby wszyscy włożyli tyle serca w grę co on ...

I to pokazuje jak kończy się przesada w zatrudnianiu "profesjonalistów", którzy jak słusznie zauważył komentator c+ "nie czują derbów" ....

A propos: wczoraj widziałem jak grał Burliga. Niech wraca.
Mączyński też.
Wilk. Melikson, Małecki, Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Biton
+ dwa zakupy stoper+ pomocnik ... i
po mistrzostwach europy trzeba budować od nowa ... prawie

Nie chciałbym widzieć w następnych meczach Kirma.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując