Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7110
Stary 06.11.2011, 20:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.

Ale jak zwykle - ADHD.
Nic mi się nie "wydaje". Zwolnienie Maaskanta jak sam dobrze wiesz, jest po prostu kwestią czasu. Albo zaraz, albo w zimie. Najpóźniej na koniec sezonu, ale w to nie chce mi się wierzyć.

Ja po prostu rzucam propozycję. Jak masz lepszą to dawaj, chętnie podyskutuję.

BTW: Fornalik, może tak jak Skorża też uczy się na błędach?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując