wolfy napisał(a):

Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.
Ale jak zwykle - ADHD.
|
Nic mi się nie "wydaje". Zwolnienie Maaskanta jak sam dobrze wiesz, jest po prostu kwestią czasu. Albo zaraz, albo w zimie. Najpóźniej na koniec sezonu, ale w to nie chce mi się wierzyć.
Ja po prostu rzucam propozycję. Jak masz lepszą to dawaj, chętnie podyskutuję.
BTW: Fornalik, może tak jak Skorża też uczy się na błędach?