flamengista napisał(a):

|
Opcja pt. Fornalik jest realniejsza, tańsza i jednak chyba pewniejsza.
|
Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.
Ale jak zwykle - ADHD.
EDIT: Tak, jaasne. Dostał zajebistych obrońców, mamy szeroką ławkę którą - z powodu kontuzji - teraz gramy. Nie wstyd Ci pisać takie pierdoły? Tak na serio - oglądałeś te kaleki nie raz i piszesz coś w tym stylu? No to wybacz, ale koronnym argumentem przeciw Petrescu było to, że ściągnęli mu Vargę i jakichś Australijczyków. IDENTYCZNE ARGUMENTY.
A prawda jest brutalna - chcecie kozła ofiarnego. Świadczy o tym to .......enie o Urbanach i Fornalikach.
ADHD.