Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7109
Stary 06.11.2011, 20:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Opcja pt. Fornalik jest realniejsza, tańsza i jednak chyba pewniejsza.
Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.

Ale jak zwykle - ADHD.

EDIT: Tak, jaasne. Dostał zajebistych obrońców, mamy szeroką ławkę którą - z powodu kontuzji - teraz gramy. Nie wstyd Ci pisać takie pierdoły? Tak na serio - oglądałeś te kaleki nie raz i piszesz coś w tym stylu? No to wybacz, ale koronnym argumentem przeciw Petrescu było to, że ściągnęli mu Vargę i jakichś Australijczyków. IDENTYCZNE ARGUMENTY.

A prawda jest brutalna - chcecie kozła ofiarnego. Świadczy o tym to .......enie o Urbanach i Fornalikach.
ADHD.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.11.2011 o godz. 20:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując