|
nie ma co sie tlumaczyc kontuzjami mistrz polski powinien miec taka lawke ze to nie ma znaczenia kto gra a kto nie, gdzie sa mlodzi , gdzie sa polacy, mloda ekstraklasa przegrywa prawie wszystko, w pierwszej druzynie graja dziadki ktore chca dorobic przed emerytura, dlaczego zawodnicy po kontuzjach w naszym klubie nie wracaja do dyspozycjii(dawidowski,niedzielan, gargula,boguski) dlaczego trener sciaga najlepszego na boisku po 45 minutach lub gdy przegrywamy robi zmiany w 88 min?.w normalnej pracy jak cos zawalisz to ponosisz konsekwencje a u nich i tak kasa na koncie bedzie sie zgadzac zadnego zawieszenia zawodnika zadnego wyslania do me! W TYM SILNIKU NIE WYSTARCZY ZMIENIC OLEJ TRZEBA WYMIENIC CALY SILNIK!!!!
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|