|
"My po prostu przegraliśmy mecz" - R. Maskant
Jedno słowo ciśnie się na usta: W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J !
ROBERT MASKANT NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA !!!
trener nie wiedzący co znaczy dla Wiślaka mecz derbowy nie jest godzin dostąpienia zaszczytu bycia trenerem Klubu z ponad 100 letnią tradycją !
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez bunny : 06.11.2011 o godz. 20:26.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|