Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7099
Stary 06.11.2011, 20:12
"My po prostu przegraliśmy mecz" - R. Maskant
Jedno słowo ciśnie się na usta: W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J !

ROBERT MASKANT NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA !!!
trener nie wiedzący co znaczy dla Wiślaka mecz derbowy nie jest godzin dostąpienia zaszczytu bycia trenerem Klubu z ponad 100 letnią tradycją !
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez bunny : 06.11.2011 o godz. 20:26.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując