Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
411
06.11.2011, 20:08
Ide się uchalć bo w pale mi sie to nie miesci by przegrać z Cracovia dla mnie to tak bolesne ze az płakać mi sie chce jestem z wisełka od 25 lat od małego ale takiego czegoś nie pamietam by miał ochote coś rozwalić
pcpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pcpc
Znajdź inne posty napisane przez pcpc