Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 06.11.2011, 20:08
Ide się uchalć bo w pale mi sie to nie miesci by przegrać z Cracovia dla mnie to tak bolesne ze az płakać mi sie chce jestem z wisełka od 25 lat od małego ale takiego czegoś nie pamietam by miał ochote coś rozwalić
Odpowiedz cytując