|
Haha Marek Motyka, nie no ludzie zachowajcie jakis umiar w tym co piszecie. Wszystkie te propozycje typu Fornalik, Tarasiewicz, Urban itp to jest jakis skandal i dzialanie na szkode Wisly. Nie zdziwlbym sie jakbyscie nie byli z Krakowa ani za Wisla. To juz 10000% wole Maaskanta.
Wbijcie sobie do glowy, ze zmiana, jakakolwiek zmiana, ma sens jesli nastepujacy po niej wybor jest lepszy. Ma znamiona lepszego, stanowi wiekszy potencjal. Za Maaskanta ma przyjsc LEPSZY trener z zagranicy. Z wieksza charyzma, charakterem, z jajami, z sukcesami. I ....A CUPIAL niech sobie wreszcie wbije do glowy. JAK ZAINWESTUJE W TRENERA - BEDZIE MIAL SUKCESY. To rozumieja dzieci w piaskownicy. Jak zatrudni znowu pseudo fachowca na dorobku - potworzy ten scenariusz za rok lub dwa. Wspomnicie moje slowa. Dziekuje dobranoc.
|