Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7090
Stary 06.11.2011, 20:03
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Ryba psuje się od głowy. Wiadomo najlepiej obwiniac Maaskanta ale to nie on sprowadzał tych zawodników do Wisły, nie jego winą jest, że w Wiśle jest tragedia z młodzieżą i nie ma gdzie trenować. Wiadomo mega "zdenerwowanie" że tak delikatnie to ujme po ostatnich meczach, no ale nikt lepszy nie przyjdzie do Was narazie. Zresztą gracie bez kręgosłupa druzyny jak widać bardzo mocnego kręgosłupa.
Jak to nie on sprowadzał? Za kadencji jego i Valckxa z dzisiejszego meczu przyszli: Pareiko, Jovanovic, Jaliens, wykupienie Chaveza, Diaz, Nunez, Iliev, Biton, Genkov. Co do młodzieży to niestety każdy widzi że jej nie ma i pewnie długo nie będzie


Odpowiedz cytując