|
jak w nast. meczu jeszcze raz zobacze Jaliensa, to mnie ....ica jasna strzeli. Chce zobaczyć Czekaja za niego, i w dupie mam czy stracimy 1,2,8 czy 100 bramek. Nie wierze, że Czekaj jest gorszy od niego, to się po prostu w dupie nie mieści. A nóż zaskoczy - przynajmniej jest nasz i czegoś się nauczy. Teraz jest odpowiednia do tego chwila. Myślałem że większej ....y niż ostatnio z PBB zagrać nie można, myliłem się...Niech chociaż Czekaj na tym skorzysta i wejdzie w skład. Oczywiście po wyjebaniu Maaskanta, bo jak nie, to znów będziemy tulipana oglądać.
|