|
Okej, Fornalik w wywiadach wydaje się być spokojnym, opanowanym człowiekiem, ale tak naprawdę nie wiadomo kim jest w szatni. A co do tej presji wyniku, to jeśli jest dobrym trenerem, poradziłby sobie z nią. Tylko póki co nie dostał szansy w dużym klubie i tak naprawdę nie wiadomo na co go stać. Ja osobiście cieszyłbym się, gdyby objął stery w Wiśle, ale wątpię, żeby kiedyś to nastało, bo przecież u nas uparli się na zagranicznego trenera...
|