Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
7087
06.11.2011, 20:00
uwazam,ze Maaskand powienien odejsc juz dzis,do kona rundy zespol powinienn poprowadzic polski trener z charakterem,moja propozycja to Marek Motyka...a w zimie doswiadczony trener ktory umie nadac druzynie odpoeiedni styl gry
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff