Kociewiak napisał(a):

|
Ryba psuje się od głowy. Wiadomo najlepiej obwiniac Maaskanta ale to nie on sprowadzał tych zawodników do Wisły, nie jego winą jest, że w Wiśle jest tragedia z młodzieżą i nie ma gdzie trenować. Wiadomo mega "zdenerwowanie" że tak delikatnie to ujme po ostatnich meczach, no ale nikt lepszy nie przyjdzie do Was narazie. Zresztą gracie bez kręgosłupa druzyny jak widać bardzo mocnego kręgosłupa.
|
tak tylko Maskant jest winny bo nie potrafił chwycić ich za jaja mamy równorzędny skład