Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 06.11.2011, 19:51
Nie ma co komentować na gorąco powiem tylko tyle, że do wywalenia Jaliens, Lamey, Diaz, Kirm, Jirsak, Boguski z naszego składu !!! W obronie mamy jednego z lepszych od dawna zawodnika Jovanovicia.
Naprawdę jak stałem zawsze murem za Maaskantem teraz muszę powiedzieć, że ta drużyna nie ma charakteru i nie ma żadnego pomysłu na grę! Należy zakupić jakiś dobrych obrońców dwóch i trenera który nada tej drużynie styl.
Gienek fuck z 5 metrów....

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując