|
Te gadki o trenerze, ktory jakims dziwnym trafem ma byc wyjety spod odpowiedzialnosci moze i mialyby sens gdyby takie Podbeskidzie, Cracovia itp zdarzyly sie od swieta i byly wypadkami przy pracy. Otoz nie moi mili. To juz niestety nie jest przypadek. To nie zdarzylo sie raz podczas wspanialej serii zwyciestw. Za duzo porazek, za duzo slabych meczow i wynikow. I dziwie sie jesli ktos tego nie widzi.
Maaskant owszem nie jest jedynym winnym, ale co oczywiste wine za taki stan rzeczy ponosi.
|