Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7076
Stary 06.11.2011, 19:50
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekawe kiedy nasi wspaniali Bracia po szalu w końcu zrozumieją że tak naprawdę żaden trener nam dzisiaj nie pomoże... ze trzeba zmienić system a nie trybik...
Ryba psuje się od głowy. Wiadomo najlepiej obwiniac Maaskanta ale to nie on sprowadzał tych zawodników do Wisły, nie jego winą jest, że w Wiśle jest tragedia z młodzieżą i nie ma gdzie trenować. Wiadomo mega "zdenerwowanie" że tak delikatnie to ujme po ostatnich meczach, no ale nikt lepszy nie przyjdzie do Was narazie. Zresztą gracie bez kręgosłupa druzyny jak widać bardzo mocnego kręgosłupa.
Odpowiedz cytując