Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7075
Stary 06.11.2011, 19:50
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_walczylismy/

Cytat:
Jeden z dziennikarzy zapytał się trenera, jak się czuje wiedząc, że Cracovia ostatni raz w derbach wygrała w 1994 roku. „Jak się czuję? Głupie pytanie. Przecież właśnie przegraliśmy z Cracovią, więc jak mam się czuć” – odpowiedział trener Maaskant.
Szkoda, że Maaskant nie sprowadził na ziemię durnia dziennikarza i nie powiedział, że Wisła przegrała derby za Skorży.
Odpowiedz cytując