|
Fuksowy jeden punkt z Widzewem
Fuksowe 3 punty z LKS
Fuksowe 3 punkty z Jaga
------------------------
fuks sie skonczyl
0 punktow z Podbeskidziem!!!!!!!!!!
0 punktow ze sracowata!!!!!!!!!
------------------------
ladny mecz z Lechem - mamy 12 czy 13 kolejke - zero ladu , skladu i pomyslu - nie miesci mi sie w glowie ze moze byc w klubie ktos gorszy od Kirma !!!!!!!!
jak do tej pory obstawalem za Maskantem tak teraz juz czara goryczy przelala sie ...........
Maskant OUT
|