Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7074
Stary 06.11.2011, 19:49
Fuksowy jeden punkt z Widzewem
Fuksowe 3 punty z LKS
Fuksowe 3 punkty z Jaga
------------------------
fuks sie skonczyl

0 punktow z Podbeskidziem!!!!!!!!!!
0 punktow ze sracowata!!!!!!!!!

------------------------
ladny mecz z Lechem - mamy 12 czy 13 kolejke - zero ladu , skladu i pomyslu - nie miesci mi sie w glowie ze moze byc w klubie ktos gorszy od Kirma !!!!!!!!

jak do tej pory obstawalem za Maskantem tak teraz juz czara goryczy przelala sie ...........


Maskant OUT
Odpowiedz cytując